Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Největším hitem je šampon na vousy, shodují se. Jak vidí manželky volejbalové boje o medaile?

 
úterý, 30. dubna 2019, 16:31

Play off. Nejdůležitější část sezony, ve které se rozhodne o úspěchu nebo neúspěchu. Jak ho prožívají volejbalové první dámy, manželky a přítelkyně našich hráčů? A je ta pověstná domácí pohoda pro hráče opravdu tak důležitá?

Je u vás doma znát, že se bojuje o medaile?
Zuzana Kryštofová:
 U nás je klasický režim. Snažíme se udržet klidnou atmosféru, aby měl Marťa všechno připravené.  Akorát je teď u nás trochu klidněji. On teď moc nemluví, snaží se fakt koncertovat.
Linda Filová: U nás je to všechno stejné jako v sezoně. Žádná nervozita.
Lenka Machová: U Machů je to teda jiný. U nás je to teď o velké toleranci a kompromisu. Ta nervozita stoupá. Snažíme se to nějak korigovat, zabírá dobrá strava, výlet nebo nějaké hry s dcerkou.
Kateřina Stachová (přítelkyně Filipa Křesťana): U nás je to jiné tím, že se doma moc nemluví a je to trochu složitější. Občas o tom diskutujeme, aby se aspoň o něčem mluvilo a nemlčelo. Ta únava je znát, ale člověk se samozřejmě snaží vytvářet co nejlepší prostředí.

Upravujete při play off nějak rodinný jídelníček?
Lenka Machová: 
My teď radši nevaříme. Je výhoda, že oni teď před zápasy chodí společně na obědy, takže máme vystaráno.

Prozradíte nějaké rituály, které vaši partneři mají?
Zuzana Kryštofová:
 Asi můžu prozradit, že Martin chodí pravidelně spát po obědě. To je taková klasika.
Kateřina Stachová: Filip před zápasem zabírá tak na tři čtvrtě hodiny sprchu, pak si ještě dělá vlasy. A když je zápas v televizi, tak je to ještě delší.

Hráči se v průběhu celého play off neholí. Vadí vám to?
Lenka Machová: 
Nikdo jiný u nás nerespektuje to nadšení pana Macha pro plnovous. Ovšem největším hitem u nás je teď šampon na vousy.
Zuzana Kryštofová: Ano, tak to u nás taky! Pravda. Ale jinak se mi ty vousy líbí.
Kateřina Stachová: Šampon potvrzuji. Jinak mně to nevadí, mně se líbí chlapi s plnovousem, ale vadí mi, že už mu to leze i do pusy a už se se mnou nechce líbat. Říká, že to nemůže střihnout, jinak prohrajou. To jsme možná neměla prozrazovat.

Probíráte s nimi po zápase hru nebo raději odvádíte téma?
Linda Filová: 
My se o zápase doma nebavíme. Tom není typ, který si bere práci domu. To by ho muselo něco už hodně rozčílit, aby se o tom zmínil. Naším středem pozornosti jsou naše děti.

Chystáte se na čtvrtý finálový zápas do Liberce?
Kateřina Stachová:
 Určitě, pojedeme autobusem s fanouškama.
Linda Filová: Přemýšlím ještě o tom, ale vypadá to, že jo, nechci si to nechat ujít.
Zuzana Kryštofová: Já bohužel kvůli dětem ne, ale budu fandit u televize.

Napsal(a) Redakce VK Jihostroj | Foto volejbalcb.cz
 


 

Kam dál?

Teď už to prostě musíme dokopat, hlásí stoper Dynama Lukáš Havel

pondělí, 29. dubna 2019, 07:04

Dynamo má aktuálně fantastickou formu a rychlým tempem se blíží k vytouženému postupu do nejvyšší soutěže. Pět kol před koncem,...

Pomáháme zákazníkům plnit sny o vlastním domově, říkají Jaroslav...

neděle, 28. dubna 2019, 17:55

Financování bydlení, prodej a pronájem nemovitostí, výstavba nízkoenergetických domů, prodej elektřiny a plynu, investice,...

Prohra v Liberci pro nás byla hodně těžká. Dnes jsme odhodlaní...

sobota, 27. dubna 2019, 15:43

Dvoumetrový dlouhán Filip Křesťan s číslem čtyři na dresu má společně s ostatními hráči Jihostroje momentálně jediný sen. Alespoň...

Jiří Šimánek by rád pokračoval v mateřském klubu i příští sezonu

pondělí, 22. dubna 2019, 08:07

Jiřího Šimánka není třeba nijak zdlouhavě fanouškovi z Budějc představovat. Odchovanec a dlouholetý hráč ještě z dob...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.