Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Největším hitem je šampon na vousy, shodují se. Jak vidí manželky volejbalové boje o medaile?

 
úterý, 30. dubna 2019, 16:31

Play off. Nejdůležitější část sezony, ve které se rozhodne o úspěchu nebo neúspěchu. Jak ho prožívají volejbalové první dámy, manželky a přítelkyně našich hráčů? A je ta pověstná domácí pohoda pro hráče opravdu tak důležitá?

Je u vás doma znát, že se bojuje o medaile?
Zuzana Kryštofová:
 U nás je klasický režim. Snažíme se udržet klidnou atmosféru, aby měl Marťa všechno připravené.  Akorát je teď u nás trochu klidněji. On teď moc nemluví, snaží se fakt koncertovat.
Linda Filová: U nás je to všechno stejné jako v sezoně. Žádná nervozita.
Lenka Machová: U Machů je to teda jiný. U nás je to teď o velké toleranci a kompromisu. Ta nervozita stoupá. Snažíme se to nějak korigovat, zabírá dobrá strava, výlet nebo nějaké hry s dcerkou.
Kateřina Stachová (přítelkyně Filipa Křesťana): U nás je to jiné tím, že se doma moc nemluví a je to trochu složitější. Občas o tom diskutujeme, aby se aspoň o něčem mluvilo a nemlčelo. Ta únava je znát, ale člověk se samozřejmě snaží vytvářet co nejlepší prostředí.

Upravujete při play off nějak rodinný jídelníček?
Lenka Machová: 
My teď radši nevaříme. Je výhoda, že oni teď před zápasy chodí společně na obědy, takže máme vystaráno.

Prozradíte nějaké rituály, které vaši partneři mají?
Zuzana Kryštofová:
 Asi můžu prozradit, že Martin chodí pravidelně spát po obědě. To je taková klasika.
Kateřina Stachová: Filip před zápasem zabírá tak na tři čtvrtě hodiny sprchu, pak si ještě dělá vlasy. A když je zápas v televizi, tak je to ještě delší.

Hráči se v průběhu celého play off neholí. Vadí vám to?
Lenka Machová: 
Nikdo jiný u nás nerespektuje to nadšení pana Macha pro plnovous. Ovšem největším hitem u nás je teď šampon na vousy.
Zuzana Kryštofová: Ano, tak to u nás taky! Pravda. Ale jinak se mi ty vousy líbí.
Kateřina Stachová: Šampon potvrzuji. Jinak mně to nevadí, mně se líbí chlapi s plnovousem, ale vadí mi, že už mu to leze i do pusy a už se se mnou nechce líbat. Říká, že to nemůže střihnout, jinak prohrajou. To jsme možná neměla prozrazovat.

Probíráte s nimi po zápase hru nebo raději odvádíte téma?
Linda Filová: 
My se o zápase doma nebavíme. Tom není typ, který si bere práci domu. To by ho muselo něco už hodně rozčílit, aby se o tom zmínil. Naším středem pozornosti jsou naše děti.

Chystáte se na čtvrtý finálový zápas do Liberce?
Kateřina Stachová:
 Určitě, pojedeme autobusem s fanouškama.
Linda Filová: Přemýšlím ještě o tom, ale vypadá to, že jo, nechci si to nechat ujít.
Zuzana Kryštofová: Já bohužel kvůli dětem ne, ale budu fandit u televize.

Napsal(a) Redakce VK Jihostroj | Foto volejbalcb.cz
 


 

Kam dál?

Teď už to prostě musíme dokopat, hlásí stoper Dynama Lukáš Havel

pondělí, 29. dubna 2019, 07:04

Dynamo má aktuálně fantastickou formu a rychlým tempem se blíží k vytouženému postupu do nejvyšší soutěže. Pět kol před koncem,...

Pomáháme zákazníkům plnit sny o vlastním domově, říkají Jaroslav...

neděle, 28. dubna 2019, 17:55

Financování bydlení, prodej a pronájem nemovitostí, výstavba nízkoenergetických domů, prodej elektřiny a plynu, investice,...

Prohra v Liberci pro nás byla hodně těžká. Dnes jsme odhodlaní...

sobota, 27. dubna 2019, 15:43

Dvoumetrový dlouhán Filip Křesťan s číslem čtyři na dresu má společně s ostatními hráči Jihostroje momentálně jediný sen. Alespoň...

Jiří Šimánek by rád pokračoval v mateřském klubu i příští sezonu

pondělí, 22. dubna 2019, 08:07

Jiřího Šimánka není třeba nijak zdlouhavě fanouškovi z Budějc představovat. Odchovanec a dlouholetý hráč ještě z dob...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Arch Enemy, Amon Amarth, Powerwolf… Metalfest Open Air vsadil na ověřená jména a hlásí: Vyprodáno!

Na konci května zažije Plzeň invazi metalových fanoušků ze všech možný koutů Evropy. V pátek 31. května odstartuje na Lochotíně tradiční třídenní Metalfest Open Air a už nyní je jisté, že atmosféra bude opět elektrizující. Je vyprodáno, a tak kapely mohou počítat s maximální možnou podporou.

KOMENTÁŘ: Vyberte si 21 volených

Dvojí kvalita potravin. Nelegální migrace. Bezpečnost. Zdanění velkých nadnárodních firem. Čtyři věci, jejichž řešení považují Češi za klíčové. Ale také záležitosti, se kterými Česká republika sama nepohne. Premiér těžko přijde za Markem Zuckerbergem a neoznámí mu, že odteď bude Facebook platit vyšší daně. Stejně tak zcela určitě sám holýma rukama nevyřeší nelegální migraci. Vždycky k tomu budeme potřebovat ostatní státy, se kterými můžeme společně prosadit to, na co sami nemáme.

Život v Česku se za posledních sto let protáhl o tři desetiletí

Život v Česku se za poslední století výrazně prodloužil. Muži mají šanci žít o 29 let déle než jejich předci, ženy o 32 let. V roce 1920 naděje dožití Čechů činila 47 let a Češek 49,8 roku, předloni u mužů byla na 76 letech a u žen na 81,8 roku. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Na proměny stáří a stárnutí se zaměřuje dvoudenní konference, která dnes začala v Praze. Podle expertů přístup institucí a politiků ke stáří výrazně zaostává za demografickými změnami a v Česku by opatření k aktivnímu stárnutí měla cílit hlavně na početnou generaci 70. let, takzvané Husákovy děti.