Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbňátka – únor 2018

úterý, 20. března 2018, 00:35
Heřman Jiří a Heřmanová PavlaHejna FilipFroněk FilipŠtochl RichardHovězáková TerezaŠlapáková NikolMráz OndřejVítovcová KláraTrachta JanŠanderová AdélaSýkora ViktorSládečková SylvaMimra DavidKříž MichalKaňka JakubFilková RůženaCajham DanielBarva KristiánVávrová TerezaŠácha DanielPřibylová EllaMrvková AdélaKubíková EsterKostelná StelaJungschaffer DanielBrousil JakubBezpalec JaroslavVolfová NatálieVavroch KristiánNováková BarboraKubeš Vojtěch (2)Kubeš Vojtěch (1)Kovář TomášKotrč MichalKlímová AliceBrom MatyášBrabec ZdeněkValachová MiriamŠvejda DominikŠvec MatějPřída JakubOllé TiborKramlová MichaelaKnor NinaKalaš VáclavHorelicová KláraDavidová Ráchel
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.