Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbňátka srpen 2019

čtvrtek, 5. září 2019, 11:36
Kotlárik JakubMartinů NelaBaierlingová AnetaHavel TobiášJirsová DanielaMácha MartinSládek VáclavPokorná NelaŠimková NikolaVeselý TobiášVincík DavidVirágová KristýnaZachař TobiášZevlová AntonieKocourková LadaScheinpflugová SandraŠafářová KarinaVobořil AntonínŠvejkar DavidDoležalová GabrielaDudek JakubHohl JáchymHoužvičková TheodoraJežková LauraKubecová StellaLintnerová BarboraMasáková TerezaMasáková TerezaMikl JakubMranica SamuelŠablica StanislavŠtudentová JosefínaValíček OndřejVeselý OndřejVoňavková EmaWolková DanielaFabiánová ViktorieKoptová AdélaMachovská AntonieNováková MagdalénaPíša JiříSaletová BarboraStolička EliášSurminová EmaŠulda AlexTancerová DenisaTondr PatrikUrbánek MatyášVachuška Matěj
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.