Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbňátka – květen 2017

pátek, 23. června 2017, 12:37
Jiří VlačihaEliška PlevováEma TrávníčkováMarek BrousekElla KolaříkováOndřej JindraTůma MartinSchwagerová EmmaŠtoudková AnnaBrůžek JanVeselý JonášOvčáčková StellaHavelka JanIštoková KristýnaMalá TerezaJiříček TadeášBílková SáraNěmcová VeronikaHiršová ViktorieSmrž MartinSlovák DavidŠtanglová EliškaŤápalová BarboraHejl MatyášOberpfalzerová JulieHnilička RadimŠindelářová EliškaZajíc JaroslavMatějková Stela MínaHonetschläger MarekFialová LaraFleischmannová EmmaSpudil ZdeněkKristová SimonaDjakivová ViktorieSvobodová NikolKuchejda DavidTichá KláraŠťastná KristýnaBuřič DavidTichý JakubČáp DavidBečvářová Kateřina
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Členství v NATO podle analytiků zakotvilo Česko na Západě

Členství v Severoatlantické alianci, do níž Česká republika vstoupila před 20 lety, zakotvilo zemi na Západě a zajistilo její bezpečnost. Shodují se na tom analytici. Zároveň ale upozorňují, že pokud má Česko dostát svým závazkům v NATO a být platným členem aliance, musí investovat do modernizace armády více, než činilo dosud.

(NE)OBYČEJNÍ: Honza Mihule žije naplno i s cystickou fibrózou, navíc pomáhá ostatním

Když potkáte Honzu na ulici, uvidíte mladého muže, rozeného sympaťáka. Trochu zarostlého, usměvavého, příjemného a se sportovní postavou. Prostě člověk, do kterého byste určitě netipli, že má vzácné onemocnění v podobě cystické fibrózy (CF).

Ekonomickou situaci Česku hodnotí kladně nejvíce lidí za 20 let

Současnou ekonomickou situaci ČR hodnotí kladně 52 procent Čechů. Je to nejvyšší podíl od roku 1999, kdy Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) začalo tuto statistiku zjišťovat. Zhoršilo se ale očekávání ekonomického vývoje v tomto roce. Svou životní úroveň pak považuje za dobrou 53 procent lidí, což je zhruba stejně jako loni na podzim. Vyplývá to z lednového průzkumu CVVM.