Počasí dnes5 °C, zítra7 °C
Sobota 20. dubna 2024  |  Svátek má Marcela

Dobročinná aukce skončila, karatisté dostanou přes 17 tisíc

Motorkáři a sportovci, fandíte motocyklovému závodníkovi Matěji Smržovi a nestačí vám jen suvenýr ze závodů? Chcete mít i vy doma větší kousek závodnického světa a navíc pomoci sportovcům, kteří to potřebují? Nyní máte díky Matějovi jedinečnou šanci splnit si svůj sen i sen budějckých karatistů!

Matěj věnoval jménem svého fanklubu Fans of SMRŽ svou výstroj do dražby, jejímž posláním je získat prostředky pro karatisty klubu TJ Karate České Budějovice, kteří se nominovali na dorostenecké a juniorské mistrovství světa WKF ve Španělsku.

Na turnaj se nominovalo hned osm závodníků z českobudějovického oddílu, kteří shání finanční prostředky, aby se mohli zúčastnit tohoto karatistického svátku.

Možná si říkáte, jak k sobě jdou motorky a karate. Je to jednoduché. Matěj již po tři roky spolupracuje právě s hlavním trenérem oddílu karate Miroslavem Hýskem, který je jeho osobním trenérem a stará se o Matějovu fyzickou kondici.

Aukce již zmiňovaných věcí byl společný nápad Matěje a Míry, jak získat finanční prostředky pro účast na MS a podpořit tím mladé perspektivní závodníky.

Nyní máte jedinečnou šanci vydražit Matějovy boty, rukavice, slidery anebo dokonce i jeho kombinézu. Jedná se samozřejmě o věci, ve kterých Matěj Smrž skutečně bojoval na závodních okruzích.

Dražba startuje ve středu 23. října a potrvá do půlnoci 31. října. Zájemce, který odešle nejvyšší závaznou nabídku prostřednictvím formuláře, a žádný z konkurentů jej do konce měsíce října nepřeplatí, se stane novým majitelem cenného suvenýru.

Organizačně i mediálně dražbu zaštiťuje Budějcká Drbna. Níže najdete kompletní informace k draženým předmětům. Nabízené ceny včetně jména zájemce o danou věc budou aktualizovány průběžně.

Takže hurá do toho a hodně štěstí!

DOBROČINNÁ AUKCE SKONČILA!

Závodníci z TJ Karate České Budějovice by měli na účast na juniorském mistrovství světa WKF ve Španělsku získat 17 397 Kč. Zájemce s nejvyššími nabídkami budeme kontaktovat.

Kombinézu získává Petr Štefek za 12 096 Kč

V této kombinéze jel Matěj Smrž 1. září 2013 závod WSBK Nürburgring a obsadil 12. místo.

Rukavice získává Tom Lachky za 2 000 Kč

V těchto rukavicích jel Matěj Smrž 23. června 2013 závod IDM Red Bull Ring a obsadil dvakrát 2. místo.

Boty získává Marek Coufal za 2 751 Kč

V těchto botách jel Matěj Smrž 1. září 2013 závod WSBK Nürburgring a obsadil 12. místo.

Slidery získává Tom Lachky za 550 Kč

S těmito slidery jel Matěj Smrž 16. června 2013 závod IDM Oschersleben a obsadil 1. místo.

Štítky Matěj Smrž, dobročinná aukce, závodní vybavení, TJ Karate České Budějovice, dražba, karate, Španělsko, České Budějovice