Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čtrnácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?

 
neděle, 20. listopadu 2016, 11:49

Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na co se můžete těšit?

  • Oblíbený Jihočech? Herec Ondra Veselý
    Ondřej Veselý patří mezi nejoblíbenější jihočeské herce. Za Jihočecha, konkrétně Budějčáka, se považuje stále, i když dnes tráví velkou část života v Praze. Co momentálně dělá? A co ho čeká? Více v rozhovoru.
  • První fotbalová akvizice z Afriky přišla na jihočeské trávníky z Mali
    Fotbal se hraje pod Černou věží od roku 1898, kdy zlatník Josef Ašenbryl přivezl z Prahy první míč kopací. Za tu dobu se na budějovických hřištích objevilo tisíce fotbalistů. Nesmazatelný primát má Moisé Diakité z Mali byl první akvizicí z „černého“ kontinentu.
  • Filmový festival se koná i pod Černou věží
    Začal jako amatérský filmař pobíhající po Českých Budějovicích s malou kamerou, kterou sebral svým rodičům. Dnes pořádá Milan Pleva spolu se svými přáteli již 6. rokem Filmový Festival ČERNÁ VĚŽ, na který zamíří 24. - 26. listopadu 158 filmů za osobního doprovodu desítek filmařů.

V čísle naleznete spoustu dalších rozhovorů, reportáží, kulturních tipů nebo jiných zajímavostí. Proto si jej neváhejte zítra koupit u svého trafikanta za 14 korun! Nebo ještě lépe... Předplaťte si mě na http://bit.ly/drbna_predplatne. Roční předplatné vás vyjde na 286 korun a ještě si můžete vybrat skvělý dárek. To je super, ne? #chciteutebedoma #tistenadrbna

A POZOR! Od patnáctého čísla vychází tištěná Budějcká Drbna vždy ve čtvrtek! 

 


 

Kam dál?

Třinácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete...

středa, 2. listopadu 2016, 12:37

Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na co se můžete těšit?

Dvanácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete...

čtvrtek, 20. října 2016, 17:46

Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na co se můžete těšit?

Šance pro studenty se zájmem o dlouhodobou spolupráci: Kavárna...

středa, 5. října 2016, 13:06

Jistě jste si už na některých budějckých akcích všimli mé Drbárny. O co jde? O příjemnou kavárnu s usměvavým personálem, ve které...

Rád píšeš? Máš povědomí o Budějcích a okolí? Budějcká Drbna hledá...

pondělí, 3. října 2016, 16:24

Neustále rostu, a tak je třeba rozšiřovat můj tým! Tentokrát se začínám poohlížet po vhodném redaktorovi, který má energii, chuť...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.