Budějcká drbna - super drbna online » Zprávy » Společnost » Podzimní Hobby bylo letos plné česneku, krásy a lásky
 

Podzimní Hobby bylo letos plné česneku, krásy a lásky

Další český česnek
Ruční práce má neustále své divákyTo všechno bylo možné na Hobby vidětV pozadí je možné vidět vykladače karet, astrology či pravé čarodějniceSkvělá výstava hubModelky se na molu musely vyhýbat vystavenému automobiluMove 21Módní přehlídka se těšila velké účastiChuťové buňky se bouřily při pohledu na tyto dobrotyJediný výrobce a prodejce náčiní na rozdělání ohně v EvropěO slivovici zájem nekleslVyzkoušet jste si mohli i malbu na keramikuPodzimní kvítí rozjasňovalo pošmourný den

neděle, 21. října 2012, 13:04

Budějcké Výstaviště v závěru tohoto týdne opět na pár dní ožilo. Zároveň se čtrnáctým ročníkem výstavy Hobby podzim 2012 tady probíhala 16. Móda show 2012 a Esoterický festival Zlatý střed.

Jak už tomu bývá zvykem, byla po areálu rozeseta spousta stánků s jídlem, květinami, oblečením, sladkostmi či jinými pochutinami. Hodně stánkařů nabízelo česnek. Někteří ho měli označený jako český, jiní pouze názvem, ale na dotázání vám rádi sdělili, odkud česnek je. Další prodávali sadbový česnek z Maďarska či Francie.

Budějcká Drbna hledala pěstitele a prodejce tohoto léčivého skvostu, ale marně. „Já sám ho nepěstuju, ale kupuju na Vysočině. Tady budete marně hledat přímo pěstitele,“ odpověděl první prodejce, na kterého narazila. Stejnou informaci se dozvěděla i od několika dalších.

Místem s nejzajímavější koncentrací ručních prací se stal pavilon T2, kde se pořádal Esoterický festival. Nejenom, že jste si tam mohli nechat vyložit karty či astrologii, ale po celý den zde probíhaly i zajímavé přednášky a ukázky řemesel.

Budějcká Drbna se také zúčastnila módní přehlídky a tanečního vystoupení Move 21, které se konalo v pavilonu Z, kde rovněž probíhal den s časopisem Receptář. Veliký zájem byl také o výstavu hub.

„Nikdy by mě nenapadlo, kolik jich je jedlých. Taky jsem konečně měla šanci shlédnout jedovatou bedlu, o které se tolik mluvilo. Jsem nadšená,“ řekla jedna z návštěvnic výstavy Marie Vejdělková.

Napsala Alena Voglová

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Facebook komentáře

 
 
 
 
 

Partneři portálu Budějcká Drbna

Partner sekce Vzdělání a Byznys

VŠTE

Partner sekce Volejbal

ERREA
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Michael Daněk

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Rency s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Budejckadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ