Budějcká drbna - super drbna online » Zprávy » Společnost » Housle Slavoji Houslice v Římově
 

Housle Slavoji Houslice v Římově

Římov - Slavoj Houslice
Jóóó, Budvárek...Úspěšná exekutorka penaltyPoločasová autogramiáda

sobota, 1. září 2012, 16:37

Hráči známého fotbalového týmu Slavoje Houslice zavítali tentokrát do Římova. Přijali totiž pozvání k odehrání exibičního utkání u příležitosti otevření nového hřiště místního fotbalového klubu. Zápas samotný začal s hodinovým zpožděním, ale návštěvníci byli trpěliví a na své oblíbence za podpory klobásek a pivka počkali.

Důvodem zpoždění začátku zápasu byl našlapaný sobotní program týmu Houslic, kdy ještě dopoledne hráli v Uherském Hradišti. Je vidět, že hráči jsou velmi dobře fyzicky připraveni, protože jsou schopni ve strhujícím tempu a s přehledem odehrát dva zapasy v jednom dni.

O tom, jak je tento tým populární, svědčí to, že v Římově nebylo skoro kde zaparkovat a velkou návštěvu atraktivního duelu by mohlo závidět i mnoho prvoligových mančaftů.

Všem divákům, kteří zápas sledovali se hráči obou týmů odvděčili pěknými akcemi, komentovanými pohotovým reportérem přímo ze hřiště. Ten se ostatně sám zapojil i do fotbalových kombinací a nejednou založil překvapivý útok Slavoje.

Poločas byl vyplněn vystoupením mažoretek a hlavně okořeněn pokutovými kopy, kdy se proti sobě postavili vylosovaní diváci proti brankáři Slavoje Houslice. Úkolem bylo dát co nejoriginálnější penaltu, což se podle Drbničky podařilo mladé slečně, která nasadila ´nešťastnému´ brankáři dokonce housle.

Výsledek utkání není důležitý, protože v sobotním odpoledni šlo zejména o to, aby se diváci pobavili, a to se pořadatelům podařilo. Vlastně nejenom odpoledne, ale prakticky celý den, jelikož dopoledne bojovali na římovském hřišti malí fotbalisté v rámci akce E.ON rodinný fotbálek.

Více přiblížíme ve fotogalerii, kterou přineseme v nejbližších dnech.

Foto: Jakub Matoušek

Napsal Hawky

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Facebook komentáře

 
 
 
 
 

Partneři portálu Budějcká Drbna

Partner sekce Vzdělání a Byznys

VŠTE

Partner sekce Volejbal

ERREA
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Michael Daněk

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Rency s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Budejckadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ