Housle Slavoji Houslice v Římově

sobota, 1. září 2012, 16:37

Hráči známého fotbalového týmu Slavoje Houslice zavítali tentokrát do Římova. Přijali totiž pozvání k odehrání exibičního utkání u příležitosti otevření nového hřiště místního fotbalového klubu. Zápas samotný začal s hodinovým zpožděním, ale návštěvníci byli trpěliví a na své oblíbence za podpory klobásek a pivka počkali.

Důvodem zpoždění začátku zápasu byl našlapaný sobotní program týmu Houslic, kdy ještě dopoledne hráli v Uherském Hradišti. Je vidět, že hráči jsou velmi dobře fyzicky připraveni, protože jsou schopni ve strhujícím tempu a s přehledem odehrát dva zapasy v jednom dni.

O tom, jak je tento tým populární, svědčí to, že v Římově nebylo skoro kde zaparkovat a velkou návštěvu atraktivního duelu by mohlo závidět i mnoho prvoligových mančaftů.

Všem divákům, kteří zápas sledovali se hráči obou týmů odvděčili pěknými akcemi, komentovanými pohotovým reportérem přímo ze hřiště. Ten se ostatně sám zapojil i do fotbalových kombinací a nejednou založil překvapivý útok Slavoje.

Poločas byl vyplněn vystoupením mažoretek a hlavně okořeněn pokutovými kopy, kdy se proti sobě postavili vylosovaní diváci proti brankáři Slavoje Houslice. Úkolem bylo dát co nejoriginálnější penaltu, což se podle Drbničky podařilo mladé slečně, která nasadila ´nešťastnému´ brankáři dokonce housle.

Výsledek utkání není důležitý, protože v sobotním odpoledni šlo zejména o to, aby se diváci pobavili, a to se pořadatelům podařilo. Vlastně nejenom odpoledne, ale prakticky celý den, jelikož dopoledne bojovali na římovském hřišti malí fotbalisté v rámci akce E.ON rodinný fotbálek.

Více přiblížíme ve fotogalerii, kterou přineseme v nejbližších dnech.

Foto: Jakub Matoušek

 
 
Napsal Hawky

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Motor oslaví postup do extraligy, pokud…

  • RECENZE: Tanja dává ochutnat z připravované...

  • Ředitelem Budějovického Budvaru je Petr...

  • Řidič narazil s autem do schodů a převrátil...

Reklama
 
 

Kam dál?

Deštivé počasí znepříjemňuje výstavu Země živitelka

sobota, 1. září 2012, 00:37

Ve čtvrtek vypukl 39. ročník výstavy Země živitelka a budějcká doprava začala kolabovat pod náporem nedočkavých...

Strážníci se chystají dohlížet na děti na přechodech

pátek, 31. srpna 2012, 12:14

Tak jako každý rok i letos se strážníci chystají dohlédnout na bezpečné přecházení dětí v blízkosti základních škol. U...

Po lávce u zimáku se projdete už na začátku listopadu

pátek, 31. srpna 2012, 11:19

Lávka přes řeku Vltavu u budějckého zimního stadionu začíná konečně dostávat reálnější obrysy. V polovině srpna byla na...