Autoři videí z fotbalových turnajů soutěží o kameru

 
čtvrtek, 28. června 2012, 20:17

Natoč, střihni a kopni to do sítě! Tak se jmenuje soutěž, kterou v rámci letošního ročníku E.ON Junior Cupu vyhlásila pořádající energetická společnost. Návštěvníci oblíbených klání malých fotbalistů mají za úkol připravit tříminutovou videoreportáž z jakéhokoliv turnaje, autor toho nejpoutavějšího klipu získá krásnou kameru Canon.

„Šanci poslat video z některého klání E.ON Junior Cupu máte až do zítřejšího večera, tedy do pátku 29. června,“ řekl Budějcké Drbně zástupce společnosti E.ON Marek Pagač.

Zároveň dodal, že soutěžící, který od čtenářů získá na webu projektu E.ON Rodinný fotbálek nejvíce hlasů, vyhraje videokameru Canon Legria HF XA10 v hodnotě 39 tisíc korun bez DPH.

Pokud se i vy chcete pochlubit svým dílem, video můžete nahrát ještě v pátek večer zde. Na stejném místě naleznete i pravidla soutěže. Hlasování startuje v pondělí 2. července.

Zkrátka ale nepřijdou ani hlasující návštěvníci stránek. „Jednou z výher bude podepsaný dres od Tomáše Rosického,“ dodal Pagač. Soutěž vyvrcholí slavnostním předáním kamery vítězi v neděli 9. září v Otrokovicích na Velkém finále.

Komentáře

Hawky
Hawky

Aaaa nejde to poslat z mužskýho fotbalu? Tam se to kolikrát taky povedená taškařice :-)

pátek, 29. června 2012, 08:20
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na jihu Čech se stal závažný zločin. Došlo k...

  • Policie pátrá od pátku po šestatřicetiletém...

  • U Třeboně zemřel v sobotu při havárii...

  • K nehodě mezi Velešínem a Netřebicemi musel...

Reklama