Budějcká drbna - super drbna online » Zprávy » Krimi » Při nehodě u Velešína zahynula tříčlenná rodina z Polska
 

Při nehodě u Velešína zahynula tříčlenná rodina z Polska

Při tragické nehodě mezi Velešínem a Netřebicemi zahynuli tři lidé
Při tragické nehodě mezi Velešínem a Netřebicemi zahynuli tři lidéPři tragické nehodě mezi Velešínem a Netřebicemi zahynuli tři lidéPři tragické nehodě mezi Velešínem a Netřebicemi zahynuli tři lidé

pondělí, 20. srpna 2012, 19:09

Obrovská tragédie zastavila dnes krátce před 18. hodinou provoz na mezinárodní silnici E55 z Českých Budějovic směrem do Dolního Dvořiště. Mezi Velešínem a Netřebicemi na Českokrumlovsku došlo k čelnímu střetu osobního a nákladního automobilu.

Obětí nehody je dvaatřicetiletý muž, osmadvacetiletá žena a jejich pětiletý syn z Polska.

Za obcí Velešín řidič Opelu Caravan objížděl dvě stojící vozidla, ale nezařadil se včas zpátky do svého jízdního pruhu a jel stále po středu komunikace. V tu dobu jela proti cisterna značky Volvo, na což řidič osobního automobilu pravděpodobně nestačil zareagovat a čelně narazil do přední části náklaďáku,“ řekl mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.

„Všichni tři mrtví utrpěli devastující smrtelná zranění,“ doplnila Petra Kafková ze Záchranné zdravotnické služby Jihočeského kraje.

Podle mluvčího Bajcury proběhne soudní pitva, která bude zjišťovat, zda řidič nebyl ovlivněn alkoholem či jinou látkou, popřípadě jestli není na vině zdravotní komplikace.

„Silnice byla uzavřena mezi 18. a 21. hodinou,“ sdělil Milan Bajcura a dodal, že policie odkláněna dopravu přes Dolní Třebonín a Český Krumlov.

Foto: Policie ČR

Napsal Pavel Kacerovský

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
Ivan Škop
Ivan ŠkopBohužel to vypadá, že řidič Opelu udělal fatální chybu buď v důsledku únavy či nepozornosti. Bohužel s polskými řidiči mám spíše špatné zkušenosti. Jen by mne, a podle mne by to mělo zajímat i policii, proč stojí 2 auta na takto frekventované silnici. Potřebovali si poklábosit?Potřebovali se podívat do mapy?Zatelefonovat?Vymočit? .... tak si zastavíme a všichni ostatní ať nás objedou... ale tímto vytvoří kritickou situaci na silnici a pak je již blízko k takovéto tragedii. Ale jednoznačně za to mohl někdo jiný.
čtvrtek, 23. srpna 2012, 00:05
 

Facebook komentáře

 
 
 
 
 

Partneři portálu Budějcká Drbna

Partner sekce Vzdělání a Byznys

VŠTE

Partner sekce Volejbal

ERREA
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Michael Daněk

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Rency s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Budejckadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ