Budějcká drbna - super drbna online » Zprávy » Krimi » Octavia narazila u Výstaviště do sloupu, zranilo se pět lidí
 

Octavia narazila u Výstaviště do sloupu, zranilo se pět lidí

Škoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidí
Škoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidíŠkoda Octavia narazila u Výstaviště do sloupu veřejného osvětlení, zranilo se pět lidí

pondělí, 3. září 2012, 22:40

Poklidný pondělní večer v Budějcích ukončila těžká dopravní nehoda, která se stala v půl desáté na Husově třídě před Výstavištěm. Zranilo se pět lidí.

Škoda Octavia, kterou řídil mladík - ročník narození 1993 - narazila do sloupu veřejného osvětlení.

„Na místě je pět zraněných osob,“ řekla Budějcké Drbně mluvčí policistů Štěpánka Uhlířová. Ve voze jeli totiž kromě mladého řidiče ještě dva mladíci a dvě dívky.

Dvě dívky a dva mladíci utrpěli středně těžká zranění, převážně zlomeniny horních končetin a poranění zad.

„Tito čtyři byli transportováni ve stabilizovaném stavu na traumacentrum českobudějovické nemocnice. Nejzávažněji byl zraněn mladý muž, který zůstal zaklíněný ve voze,“ uvedla Petra Kafková, tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje.

Jak dodala, po vyproštění příslušníky Hasičského záchranného sboru byl tento mladík transportován s podezřením na mozkolebeční poranění na ARO Nemocnice České Budějovice. „Jeho stav je kritický,“ uzavřela Kafková.

 „Příčiny havárie jsou předmětem dalšího vyšetřování, s největší pravděpodobností ji však způsobila vysoká rychlost,“ doplnila Uhlířová.

Foto a video: Patrik Sponar a Roman Jinšík

Napsal Pavel Kacerovský

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
Ladislav Foltýn
Ladislav FoltýnVěk opravdu hraje velikou roli, obzvlášť v podobných případech, bohužel. Jde totiž ve většině případů a nedostatečné zkušenosti a tedy i uvědomění si možného rizika! Setkávám se totiž s obdobnými případy téměř denně... Nezbývá než jen popřát aktérům této nehody maximum štěstí a držet jim pěsti. Snad se poučí.. ;-)
úterý, 4. září 2012, 12:05
 

Facebook komentáře

 
 
 
 
 

Partneři portálu Budějcká Drbna

Partner sekce Vzdělání a Byznys

VŠTE

Partner sekce Volejbal

ERREA
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Michael Daněk

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Rency s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Budejckadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ