Mladík zbil řidiče trolejbusu

 
pondělí, 23. července 2012, 13:59

Do problémů se zákonem se dostal 22letý muž z krajského města. Českobudějovičtí kriminalisté mu na základě zjištěných skutečností a svědeckých výpovědí kladou za vinu, že v polovině dubna letošního roku vyvolal incident na zastávce MHD v Husově ulici v Českých Budějovicích.

Zde kopal do karoserie trolejbusu a poté bezdůvodně hrubě slovně urážel řidiče, kterému následně uštědřil několik ran pěstí do obličeje. Ke zranění řidiče trolejbusu naštěstí nedošlo. 

Včerejšího dne si 22letý agresor převzal usnesení o zahájení trestního stíhání pro podezření z přečinu výtržnictví. Za tento delikt, v případě prokázání viny, může soud uložit trest odnětí svobody v délce trvání až dvou let.

Napsala Regina Tupá, PČR

 


 

Komentáře

Tomáš Hájíček

Rád bych věděl, jak moc "bezdůvodně " dostal ten autobusák přes kušnu. Co ti řidiči někdy dělaj za prasárny jak vůči ostatním řidičům tak cestujícím to opravdu na přesdržku je...zrovna nedávno..jedu 6, mastná tyč zastaví u Terna, z lavičky se zvedne babka a šourá se k busu.Když je půl metru ode dveří zavřou se dveře a bus odjíždí.babka jen rezignovaně kouká a šourá se zpět na lavičku čekajíc na další spoj....neuvěřitelná podívaná. :-(

úterý, 24. července 2012, 11:04
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Drbna z místa: Velká událost bez velké...

  • Potvrzeno. Projekt Vnímání zakryje na měsíc...

  • V souvislosti s pondělními silnými bouřkami...

  • IGY přijde od června o autobusovou zastávku,...

Reklama