Krimi

Během soboty umrzli v Jindřichově Hradci dva bezdomovci

pondělí, 23. ledna 2017, 18:10KrimiJindřichohradecko
 

Dva umrzlé muže bez domova nalezli uplynulou sobotu jindřichohradečtí kriminalisté. Jednoho v lesnatém porostu místní části Otín, druhého v lokalitě Dolní Skrýchov. Jde o první oběti silných mrazů na jihu Čech.

 

Asistenti prevence kriminality se osvědčili. V Budějcích jich bude i letos sedm

neděle, 22. ledna 2017, 10:46KrimiČeskobudějovicko
 

Díky projektu ministerstva vnitra podpořeného evropskými dotacemi budou i v tomto roce vypomáhat strážníkům v Českých Budějovicích asistenti prevence kriminality. Je jich opět sedm, stejně jako loni, a jejich náplní práce je dál zvyšovat bezpečí...

 

Na Kramolíně se těžce zranili dva lyžaři, letěl pro ně vrtulník

pátek, 20. ledna 2017, 17:22KrimiČeskokrumlovsko
 

Vrtulník Armády České republiky musel v pátek odpoledne letět na Kramolín, kde se na sjezdovce srazili v plné rychlosti dva lyžaři, jeden ve věku 21 let a druhý ve věku 45 let. Oba byli strojem transportováni k dalšímu ošetření do nemocnice.

 

Ze strakonické nemocnice zmizel muž nakažený tuberkulózou

pátek, 20. ledna 2017, 16:55KrimiPíseckoStrakonicko
 

Pětašedesátiletého muže nakaženého tuberkulózou hledají od pátku jihočeští policisté. Senior odešel dopoledne z Nemocnice Strakonice, kde se léčil na Plicním oddělení. Naposledy byl muž viděn v Písku, kam ho odvezla taxi služba.

 

Zloděje dohnalo svědomí. Vykradl dům, poté se udal

čtvrtek, 19. ledna 2017, 16:51KrimiČeskobudějovicko
 

Jednačtyřicetiletého lupiče, který za použití násilí vnikl do rodinného domu na okraji Budějc, dohnalo po jeho činu svědomí. Po několika desítkách minut, co odcizil drobné drogistické zboží, na sebe sám zavolal policisty.

 

Mladík přepadl s nožem v ruce protivínský bar. Kriminalisté žádají o pomoc při pátrání

čtvrtek, 19. ledna 2017, 16:09KrimiPísecko
 

Kriminalisté z Písku musí řešit loupežné přepadení, které se ve středu v noci stalo v protivínském baru Rubis. Neznámý mladík sem přišel po půlnoci a s nožem v ruce požadoval po obsluze peníze.

 

Patnáctiletá dívka ze Včelné měla nastoupit do diagnostického ústavu. Před týdnem utekla

úterý, 17. ledna 2017, 15:38KrimiČeskobudějovicko
 

Patnáctiletou Martinu Oberfalcerovou ze Včelné u Českých Budějovic hledají už necelý týden jihočeští kriminalisté. Dívka utekla 11. ledna v nočních hodinách. Ve stejný den měla být umístěna do dětského diagnostického ústavu.

 

Policisté zachránili u Staré Pohůrky seniora před podchlazením

pondělí, 16. ledna 2017, 15:52KrimiČeskobudějovicko
 

Zachránit staršího muže před podchlazením se povedlo policistům z budějcké hlídkové služby minulou sobotu dopoledne u rybníků nedaleko obce Stará Pohůrka. Senior zde seděl pod stromem a nereagoval na vnější podněty.

 

Mladý Němec se opil a nakopl budějckého strážníka do hlavy

pondělí, 16. ledna 2017, 15:20KrimiČeskobudějovicko
 

Opilého německého mladíka museli uplynulou sobotu ráno zadržet na Piaristickém náměstí budějčtí strážníci. Neobešlo se to však bez komplikací. Cizinec jednoho policistu nejprve skopnul na zem, poté ho i nakopl do hlavy. Jeho kolega musel na místo...

 

Soud zprostil obžaloby muže, který zabil nožem útočníka

pátek, 13. ledna 2017, 17:19KrimiPrachaticko
 

Českobudějovický krajský soud dnes zprostil obžaloby jednatřicetiletého muže, který předloni při své obraně ve Volarech na Prachaticku zabil při potyčce jiného muže. Obžalovaný tehdy vrazil útočníkovi nůž do temene hlavy. Státní zástupce jej...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Mladý člověk po pádu z lávky nad budějckou...

  • V Trhových Svinech dělají brýle pro NASA i...

  • Leoš Mareš zpátky na místě nehody. S novým...

  • Svatební veselice se proměnila ve rvačku

Reklama