Krimi

Noční požár stavení v obci Dub komplikoval silný mráz

středa, 11. ledna 2017, 13:17KrimiPrachaticko
 

Zásah hasičů u požáru zemědělského stavení v obci Dub na Prachaticku v noci z úterý na středu komplikoval silný mráz. Šest jednotek vyjelo na místo krátce před půlnocí a střechu dohašovaly ještě během středečního dopoledne. Škoda dosáhla 2,5...

 

U Světlíku na Českokrumlovsku zemřel po nárazu do stromu řidič vozidla

sobota, 7. ledna 2017, 21:41KrimiČeskokrumlovsko
 

Tragická dopravní nehoda se stala dnes odpoledne na silnici č. 162 mezi Světlíkem a Větřním. Zemřel řidič vozidla, další dvě osoby byly převezeny do nemocnice.

 

Srážku tří aut u Chlaponic nepřežily dvě ženy. Další dvě jsou těžce zraněné

pátek, 6. ledna 2017, 09:23KrimiPísecko
 

U Chlaponic na Písecku došlo v pátek před devátou hodinou k tragickému střetu dvou osobních automobilů a jednoho nákladního automobilu. Na místě zemřely dvě ženy, další dvě jsou těžce zraněné. Tři další ženy utrpěly lehká poranění.

 

Hádka v jednom z táborských bytů skončila smrtí ženy. Šlo o vraždu, ukázala pitva

čtvrtek, 5. ledna 2017, 10:05KrimiTáborsko
 

Vraždou skončila hádka mezi šestadvacetiletým mužem a devětadvacetiletou ženou na konci listopadu loňského roku v jednom z panelových domů v Táboře. Původně se zdálo, že došlo ke spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti. Kriminalisté podezření...

 

Požár chatky zaměstnal několik jednotek hasičů, písečtí profesionálové museli na místo hned dvakrát

středa, 4. ledna 2017, 10:46KrimiPísecko
 

V úterý pozdě večer museli profesionální písečtí hasiči a dobrovolníci ze stanic Čimelice, Mirotice a Ostrovec vyjet k ohlášenému požáru domu v Miroticích. Šlo o zahradní chatku, kterou majitel rekonstruuje a používá jako rekreační objekt.

 

Nepříznivé počasí zaměstnává od brzkých ranních hodin jihočeské hasiče

středa, 4. ledna 2017, 09:44KrimiZ kraje
 

Zdá se, že do České republiky naplno přišla zima. A minimálně v několika dalších dnech nás nehodlá opustit. Na nárůst případů se tak musí připravit i jihočeští hasiči. Ti už museli u několika takových zasahovat ve středu brzo ráno.

 

VIDEO: Další případ v krátké době. Hasiči lovili z rybníka Koberný auto se dvěma dětmi

úterý, 3. ledna 2017, 18:09KrimiTáborsko
 

Hasiči na jihu Čech vytahovali v pondělí z ledové vody už třetí auto za posledních několik dní. Tentokrát tak činili u Strkova na Táborsku. Tříčlenné posádce vozu včetně dvou dětí se naštěstí nic nestalo.

 

Kriminalisté stíhají řidiče autobusu, který loni v červenci havaroval u Písku

úterý, 3. ledna 2017, 14:37KrimiPísecko
 

Kriminalisté v minulých dnech zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého řidiče autobusu, který havaroval v červenci u Písku, pro obecné ohrožení z nedbalosti. Převážel děti z letního tábora na exkurzi a podle zjištění policistů nepřizpůsobil...

 

V Táboře srazil vlak muže, který na místě zemřel

pondělí, 2. ledna 2017, 16:35KrimiTáborsko
 

Vlak v Táboře dnes po poledni srazil muže středního věku. Ten na místě zemřel. Podle prvotních informací se zdá, že úmrtí muže nezavinil nikdo další. Nehoda se stala na železnici mimo přejezd.

 

Na jihu Čech během silvestrovských oslav zapálila petarda stodolu

neděle, 1. ledna 2017, 10:44KrimiZ kraje
 

Na jihu Čech měli policisté během silvestrovských oslav desítky výjezdů, řešili hlavně výtržnosti. Krátce po půlnoci zapálila petarda stodolu v Nítovicích u Kardašovy Řečice, majiteli vznikla škoda za 100 tisíc korun. Po setmění zemřel turista...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Do Prahy přijede výstava odhalující všechna...

  • Semifinalistka České Miss Michaela...

  • Miluju rodný Budějce, tvrdí Martina...

  • Petici bojující za vznik českobudějovického...

Reklama