Doprava

Semafory u přechodu přes rušnou ulici Na Sadech konečně fungují

úterý, 24. ledna 2017, 10:31DopravaČeskobudějovicko
 

Světelná signalizace u přechodu pro chodce a přejezdu pro cyklisty v ulici Na Sadech směrem do Jírovcovy ulice, u Polikliniky Sever, už je od úterního rána opět v provozu.

 

Tabule dá řidiči vědět, kde může zaparkovat

pondělí, 23. ledna 2017, 15:51DopravaČeskobudějovicko
 

Chytrá parkoviště by měla vzniknout na dvou místech v Českých Budějovicích. A to na Senovážném náměstí a u Dynama. Radní už vypsali veřejnou zakázku na projekt, který je součástí systému inteligentní dopravy v Budějcích a na který město využije...

 

Semafory u přechodu na rušné ulici Na Sadech stále nefungují

pondělí, 23. ledna 2017, 13:08DopravaČeskobudějovicko
 

Poruchu napájecího kabelu světelné signalizace na řízeném přechodu pro chodce a přejezdu pro cyklisty ve frekventované ulici Na Sadech u Polikliniky Sever se zatím nepodařilo odstranit. Semafor je tak už od minulého pátku stále mimo provoz.

 

SJÍZDNOST: Jihočeské vozovky jsou sjízdné jen se zvýšenou opatrností

pondělí, 23. ledna 2017, 08:47DopravaZ kraje
 

Vozovky v Jihočeském kraji jsou sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Výjimkou jsou silnice první třídy na Táborsku, které jsou sjízdné bez omezení. V regionu opět mrzne, teplota na Jezerní slati u Kvildy na Prachaticku dosáhla minus 24,7 stupně...

 

Doprava u Veselí nad Lužnicí vede po části nové D3

pátek, 20. ledna 2017, 18:24DopravaTáborsko
 

Doprava od Veselí nad Lužnicí na Táborsku směrem na České Budějovice od pátku vede po jedné části dálnice D3. V tomto režimu bude provoz veden zhruba do konce září. Práce na D3 budou v úseku od Veselí nad Lužnicí pokračovat v druhé části komunikace.

 

Stavba propojovacích mostů mezi stávající a novou budovou IGY uzavře Pekárenskou ulici

pátek, 20. ledna 2017, 16:26DopravaČeskobudějovicko
 

Stavební práce u českobudějovického obchodního centra IGY, vedle kterého roste jeho dvojče – IGY 2, se dotknou dopravy v této lokalitě. S uzavírkami budou muset počítat řidiči i chodci.

 

Na přechodu přes rušnou ulici Na Sadech nefungují semafory

pátek, 20. ledna 2017, 13:47DopravaČeskobudějovicko
 

Kabelová porucha vyřadila z provozu světelnou signalizaci na řízeném přechodu pro chodce a přejezdu pro cyklisty v ulici Na Sadech u Polikliniky Sever.

 

Do jara se začne stavět obchvat Strakonic za 300 milionů

středa, 18. ledna 2017, 17:52DopravaStrakonicko
 

Těžkou nákladní dopravu odvede ze Strakonic obchvat města, který by se měl začít stavět v prvním čtvrtletí letošního roku. Odhadované náklady činí 305 milionů korun.

 

SJÍZDNOST: Na silnicích pouze s opatrností

středa, 18. ledna 2017, 08:44DopravaZ kraje
 

Většina jihočeských silnic je ve středu po ránu sjízdná pouze se zvýšenou opatrností. Výjimku tvoří vozovky prvních tříd na Táborsku, které jsou sjízdné bez omezení. Komunikace zůstávají většinou holé a vlhké nebo vymrzlé. Vyplývá to z aktuálních...

 

Český Krumlov mění městskou dopravu, vyslyšel připomínky lidí

úterý, 17. ledna 2017, 16:47DopravaČeskokrumlovsko
 

Změny v městské autobusové dopravě spustí 12. února Český Krumlov. Spoje na sebe budou lépe navazovat, více autobusů pojede na sídliště Vyšný. Úpravy jízdních řádů iniciovali a ovlivnili občané, kteří je připomínkovali, a radnice jejich postřehy...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Stavba propojovacích mostů mezi stávající a...

  • Vítr strhl metrákovou sochu z budovy na...

  • Desetikilometrová bruslařská dráha spojila...

  • Echo24: Kvůli EET končí mapové centrum...

Reklama