Budějcká drbna - super drbna online » Zprávy » Budějovická TOP 09: Zakládáme organizaci, rušíme organizaci, zakládáme organizaci...
 

Budějovická TOP 09: Zakládáme organizaci, rušíme organizaci, zakládáme organizaci...

Karel Schwarzenberg

úterý, 23. srpna 2011, 19:58

Překvapení nebo předpokládaný vývoj? Oba přívlastky mohou patřit faktu, že TOP 09 má po několika měsících v Českých Budějovicích opět svou organizaci.

Překvapením může tento krok být zejména pro ty, kteří sledovali události kolem budějovické TOP 09 krátce po komunálních volbách, kdy byli v listopadu z městské organizace vyloučeni někteří členové, organizace byla zrušena a zbylí členové přešli do regionální organizace TOP 09.

Právě tito zbylí členové byli na sklonku jara a v průběhu léta vyzváni, aby přešli dále do jiných místních nebo městských organizací TOP 09. Z loajality k TOP 09 tak učinili. S překvapením následně zjistili, že bez jejich účasti a vědomí byla několika členy TOP 09 založena nová městská organizace, která ovšem podle názorů mnohých je jen pro „vyvolené“ a působí dojmem uzavřeného klubu.

V této souvislosti Budějckou Drbnu zajímal názor Barbory Liškové, bývalé, odvolané a vyloučené předsedkyně a členky  původní městské organizace.Na otázku BD, jestli ví o založení nové organizace a jak tento fakt vnímá, Barbora Lišková ( v současnosti nezávislá zastupitelka ) odpověděla: „ Své působení v TOP 09 považuji za definitivně uzavřenou záležitost a to i ve smyslu informací a názorů k její činnosti. K vaší otázce tedy nemám žádný komentář.“ Budějckou Drbnu dále zajímalo, jestli nebyla Barboře Liškové nabídnuta možnost obnovit členství ve straně. Barbora Lišková sdělila, že ne a i kdyby se tak stalo, což považuje za zcela nereálné, nabídku by odmítla, protože TOP 09 je pro ni opravdu pouze minulostí, která na její současné aktivity v komunální politice nemá vliv.

Vývoj kolem nově založené organizace budeme samozřejmě sledovat.

Napsala Lucie Burianová

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
richard praskořík
richard praskoříkNechal jsem si to vysvětlit od zúčastněných. Není to nic překvapivého a je to poplatné tomu, jací lidé v této straně působí.
středa, 24. srpna 2011, 08:49
 

Facebook komentáře

 
 
 
 
 

Partneři portálu Budějcká Drbna

Partner sekce Vzdělání a Byznys

VŠTE

Partner sekce Volejbal

ERREA
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Michael Daněk

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Rency s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Budejckadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ