Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vánoční punč, módní ojínění

 
pátek, 16. prosince 2016, 10:17

Vůně cukroví, mnoho výjimečných designerských výtvorů a přátelská atmosféra – přesně to bude čekat ve dnech 20 a 21. prosince od 17 do 20 hodin návštěvníky ateliéru ODEVNI Concept Store na náměstí v Českých Budějovicích, kdy se jeho dveře otevřou naposledy v tomto roce. Bude zde k vidění nejen tvorba místní módní značky ODEVNI, která se skrývá pod logem lišky sněžné, ale také dalších českých designérů.

Od páté do osmé hodiny večerní si přijďte v tomto hektickém období obalit nervy cukrovím, popovídat si o módě, designu a umění, dát si punč a na chvíli se zastavit a být. Krom seznámení se značkou ODEVNI, která se nezabývá jen oblečením, ale vyjadřuje celkový specifický postoj k životu, přírodě a individuální osobitosti, a poslední možnosti nákupu originálních vánočních dárečků pro vás i vaše blízké, budete mít šanci pomoci těm, kteří vám sice nepoděkují osobně, ale věřte, že pomoc potřebují – čtyřnohým chlupáčům.

Návštěvníkům bude k dispozici kasička, do které přispějí jakoukoliv částkou, a za vybrané peníze bude před Vánoci nakoupeno krmivo a léky pro soukromé útulky v okolí Českých Budějovic. Vítány jsou i příspěvky v podobě dek, či hraček (pouze čisté). Toto období radosti totiž patří nejen nám, ale všem.

Udělejme radost sobě i někomu jinému. Společně.

PR text

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie hledá Roberta Oláha z Českých...

  • Mladík se svým podezřelým chováním prozradil...

  • Uzavírka Lidické třídy v Budějcích skončí...

  • Za výrobu a prodej drog hrozí muži z Českých...

Reklama
 
 

Kam dál?

Skauti opět dovezou Betlémské světlo. Odnést domů si ho můžete už v sobotu

pátek, 16. prosince 2016, 09:16

Již po sedmadvacáté přinesou skauti v době Vánoc do České republiky Betlémské světlo. Tato novodobá tradice se za čtvrt...

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc listopad

čtvrtek, 15. prosince 2016, 19:13

Jsou roztomilé a váš hlas by si jistě zasloužily všechny... I tak ale zkusme společně vybrat tři nej drbňátka za...

Než skončila koňská sanitka, bylo skoro rychlejší vzít nosítka a s poraněným běžet

čtvrtek, 15. prosince 2016, 17:23

Po krátké čtvrteční odmlce už znovu a tradičně čtvrtý pracovní den v týdnu pokračuje seriál Drbna historička. Jan...