Písecko

Ze strakonické nemocnice zmizel muž nakažený tuberkulózou

pátek, 20. ledna 2017, 16:55KrimiPíseckoStrakonicko
 

Pětašedesátiletého muže nakaženého tuberkulózou hledají od pátku jihočeští policisté. Senior odešel dopoledne z Nemocnice Strakonice, kde se léčil na Plicním oddělení. Naposledy byl muž viděn v Písku, kam ho odvezla taxi služba.

 

Mladík přepadl s nožem v ruce protivínský bar. Kriminalisté žádají o pomoc při pátrání

čtvrtek, 19. ledna 2017, 16:09KrimiPísecko
 

Kriminalisté z Písku musí řešit loupežné přepadení, které se ve středu v noci stalo v protivínském baru Rubis. Neznámý mladík sem přišel po půlnoci a s nožem v ruce požadoval po obsluze peníze.

 

Poslední muž na Měsíci zemřel. Eugene Cernan měl předky z jižních Čech

úterý, 17. ledna 2017, 13:50SpolečnostPíseckoTáborsko
 

Americký astronaut Eugene Cernan zemřel v pondělí ve věku 82 let. Jde o posledního člověka, který vstoupil na povrch Měsíce. Měl české a slovenské předky, jeho babička pocházela z Nuzic na Táborsku, dědeček z Borovan u Bernartic na Písecku.

 

Srážku tří aut u Chlaponic nepřežily dvě ženy. Další dvě jsou těžce zraněné

pátek, 6. ledna 2017, 09:23KrimiPísecko
 

U Chlaponic na Písecku došlo v pátek před devátou hodinou k tragickému střetu dvou osobních automobilů a jednoho nákladního automobilu. Na místě zemřely dvě ženy, další dvě jsou těžce zraněné. Tři další ženy utrpěly lehká poranění.

 

Požár chatky zaměstnal několik jednotek hasičů, písečtí profesionálové museli na místo hned dvakrát

středa, 4. ledna 2017, 10:46KrimiPísecko
 

V úterý pozdě večer museli profesionální písečtí hasiči a dobrovolníci ze stanic Čimelice, Mirotice a Ostrovec vyjet k ohlášenému požáru domu v Miroticích. Šlo o zahradní chatku, kterou majitel rekonstruuje a používá jako rekreační objekt.

 

Kriminalisté stíhají řidiče autobusu, který loni v červenci havaroval u Písku

úterý, 3. ledna 2017, 14:37KrimiPísecko
 

Kriminalisté v minulých dnech zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého řidiče autobusu, který havaroval v červenci u Písku, pro obecné ohrožení z nedbalosti. Převážel děti z letního tábora na exkurzi a podle zjištění policistů nepřizpůsobil...

 

Vstupenka na festival v Přeštěnicích – ideální dárek pro blízké!

neděle, 25. prosince 2016, 17:19KulturaPísecko
 

Máme pro vás tip na skvělý dárek, který potěší všechny milovníky hudby. Neváhejte a obdarujte své blízké vstupenkou na kultovní festival Open Air Musicfest Přeštěnice, kde na vás čeká kromě kvalitní hudební smrště i neopakovatelná pohodová...

 

Policie navrhla obžalovat řidiče skútru ze smrti dívky na Orlíku

neděle, 27. listopadu 2016, 10:36KrimiPísecko
 

Písečtí kriminalisté navrhli obžalovat devatenáctiletého řidiče vodního skútru ze smrti mladé ženy. Hrozí mu rok až šest let vězení. Mladík v červenci se skútrem na orlické přehradě naboural do loďky, v níž osmnáctiletá dívka jela se svým...

 

Písecká nemocnice otevřela dětskou chirurgickou poradnu

úterý, 8. listopadu 2016, 04:29ZdravíPísecko
 

Problematice dětské kýly, kožních a podkožních útvarů, vrostlých nehtů, nesestouplých varlat, přirostlé předkožky, dlouhodobých bolestí břicha u dospívajících, žlučových kamenů a dalších potíží se věnuje ambulance dětské chirurgie, která je od...

 

U obce Záblatí vyhasl další život řidiče. Příčiny se šetří

sobota, 22. října 2016, 23:22KrimiPísecko
 

V pátek večer pravděpodobně nezvládl průjezd zatáčkou řidič osobního vozidla Renault a s vozem skončil na střeše. Muž z Protivínska zemřel na místě.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Stavba propojovacích mostů mezi stávající a...

  • Vítr strhl metrákovou sochu z budovy na...

  • Desetikilometrová bruslařská dráha spojila...

  • Echo24: Kvůli EET končí mapové centrum...

Reklama