Souhlasím

Míčové hry

Softbalistky Ledenic slaví historický titul. Muži ve finále prohráli

pondělí, 16. října 2017, 15:52Míčové hry

Dva dílčí historické úspěchy zaznamenaly v sezoně 2016/2017 oba extraligové týmy ledenických Žraloků. Ženy svou soutěž vyhrály, muži ve finále nestačili na obhájce titulu z Havlíčkova Brodu.

Štíři hráli v poháru s fenoménem českého florbalu 2:6. Zápas ale diváky bavil

středa, 11. října 2017, 21:13Míčové hryČeskobudějovicko

Historicky nejznámější florbalový klub v Česku – Tatran Střešovice – hrál v 5. kole Českého poháru na hřišti FBC Štíři České Budějovice. Pro Jihočechy šlo o velký sportovní svátek, ve kterém prohráli před téměř 600 diváky o čtyři góly.

Žraloci Ledenice zahajují finálové boje. Hrát budou muži i ženy

sobota, 7. října 2017, 07:36Míčové hry

Historický úspěch mají svým postupem do finále extraligy softbalisté i softbalistky klubu Žraloci Ledenice v kapse. Dnes začíná pro oba týmy finále. Doma se představí zítra. Muži hrají s Havlíčkovým Brodem, ženy s Joudrs Praha.

Ragby vstoupí v Budějcích do páté sezony

sobota, 26. srpna 2017, 08:01Míčové hryČeskobudějovicko

Budějčtí ragbisté vstoupí v neděli do své páté sezony a druhý rok po sobě do druhé české nejvyšší soutěže – 1.ligy Čechy. Na hřišti univerzitního areálu Na Dlouhé louce odehrají utkání proti nováčkovi soutěže z Nýrska.

Vozíčkáři Štírů vyhráli Prague Wheel Open. A získali i individuální ceny

neděle, 6. srpna 2017, 19:48Míčové hry

Těžký turnaj přirovnávaný k pomyslné Lize mistrů vyhráli florbaloví vozíčkáři FBC Štíři České Budějovice. Ve finále porazili po dramatickém průběhu švédský tým Nacka HI 4:3. Na jih Čech kromě zlatých medailí putovali i ceny pro nejlepšího brankáře...

Do Budějc se vrací baseball a softball. V září budou nábory

neděle, 9. července 2017, 12:31Míčové hryČeskobudějovicko

Libor Chrášťanský, člen vedení projektu IYB Farm, začíná znovubudovat v krajském městě Baseball a softball klub Angels České Budějovice. V rozhovoru pro Budějckou Drbnu odtajňuje nejbližší plány a cíle.

PŘÍBĚH: Kluk bez nohy zvedl nad hlavu poháry za tituly ve volejbalu a florbalu

úterý, 20. června 2017, 20:51VolejbalMíčové hryČeskobudějovicko

Z pohledu hráče má Adam Šimonek na zdi pověšené zlaté medaile za tituly mistra České republiky v plavání a florbalu. Získal je jako hendikepovaný sportovec s vadou na obou nohách i jedné ruce. Letos se radoval i jako člen týmu volejbalistů VK...

Beach areál na Vltavě přivítá benefiční turnaj pro Bazalku

středa, 7. června 2017, 18:13SportMíčové hryČeskobudějovicko

Turnaj v plážovém volejbale smíšených trojic se uskuteční v sobotu od 9 hodin v Beach Ball Areně na sídlišti Vltava. Výtěžek půjde na Centrum Bazalka.