Budějcká drbna - super drbna online » Sport » Fotbal » Starší žáci SKP neztratili za celou sezonu ani bod!
 

Starší žáci SKP neztratili za celou sezonu ani bod!

Starší žáci SKP České Budějovice slaví titul krajských přeborníků
Předávání medailíMladíci budějckého SKP soutěži dominovaliOslavy titulu

čtvrtek, 14. června 2012, 09:24

Neuvěřitelný husarský kousek se povedl v sezoně 2011/2012 jihočeského krajského přeboru starších žáků fotbalistům SKP České Budějovice. Nadějní mladíci z jihočeské metropole, vedeni trenérským duem Vlastimil Mertl a Josef Častulík, vyhráli titul přeborníka již potřetí v řadě. Letos se jim to ale dokonce povedlo bez ztráty kytičky – SKP neztratilo za šestadvacet odehraných kol jediný bod!

Ve středu 13. června byla na hřišti v Roudném na programu předehrávka posledního 26. kola, která měla dát odpověď na otázku, zda se naprosto suverénním žákům budějckého SKP podaří ovládnout všechny zápasy, tedy i ten proti Malšanům. Nadějní fotbalisté, kteří hrají své domácí zápasy na stadionu v Kubatově ulici, neponechali nic náhodě a Roudenské porazili jednoznačně 8:0.

Při pohledu do konečné tabulky spadne nejednomu příznivci této populární kolektivní hry brada – 26 zápasů, 26 vítězství, 78 bodů a skóre 136 vstřelených ku 21 obdrženým brankám.

Výjimečná parta trenérů Vlastimila Mertla a Josefa Častulíka prošla touto sezonou jako nůž máslem, a tak si včera večer v Roudném mohla naplno vychutnat nejen velké oslavy nevídaného úspěchu přímo na hřišti, ale také předávání medailí z rukou Tomáše Marušky a Josefa Žižky, zástupců jihočeského krajského fotbalového svazu.

„Za tři roky jsme tento tým vytvořili k obrazu svému. Kluci hráli celou dobu skvěle. Sešel se výborný ročník, dali jsme dohromady skvělou partu. Vyhrát soutěž bez ztráty jediného bodu, to se v celé republice jen tak nevidí. Opravdu klobouk dolů!“ vysekl poklonu před svými svěřenci trenér Vlastimil Mertl. „Myslím, že jsme všechny zápasy vyhráli zaslouženě. Samozřejmě se objevovaly i nějaké chyby, ale to k fotbalu patří,“ dodal.

Ke skvělému úspěchu starším žákům SKP gratuluje i Budějcká Drbna, která je na kluky z Budějc – stejně jako snad všichni fanoušci jihočeského fotbalu – patřičně hrdá.

Foto: Čiperka
Video: Faktor Team

Napsal Pavel Kacerovský

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Facebook komentáře

 
 
 
 
 

Partneři portálu Budějcká Drbna

Partner sekce Vzdělání a Byznys

VŠTE

Partner sekce Volejbal

ERREA
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Michael Daněk

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Rency s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Budejckadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ