Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Starší žáci SKP neztratili za celou sezonu ani bod!

 
čtvrtek, 14. června 2012, 09:24

Neuvěřitelný husarský kousek se povedl v sezoně 2011/2012 jihočeského krajského přeboru starších žáků fotbalistům SKP České Budějovice. Nadějní mladíci z jihočeské metropole, vedeni trenérským duem Vlastimil Mertl a Josef Častulík, vyhráli titul přeborníka již potřetí v řadě. Letos se jim to ale dokonce povedlo bez ztráty kytičky – SKP neztratilo za šestadvacet odehraných kol jediný bod!

Ve středu 13. června byla na hřišti v Roudném na programu předehrávka posledního 26. kola, která měla dát odpověď na otázku, zda se naprosto suverénním žákům budějckého SKP podaří ovládnout všechny zápasy, tedy i ten proti Malšanům. Nadějní fotbalisté, kteří hrají své domácí zápasy na stadionu v Kubatově ulici, neponechali nic náhodě a Roudenské porazili jednoznačně 8:0.

Při pohledu do konečné tabulky spadne nejednomu příznivci této populární kolektivní hry brada – 26 zápasů, 26 vítězství, 78 bodů a skóre 136 vstřelených ku 21 obdrženým brankám.

Výjimečná parta trenérů Vlastimila Mertla a Josefa Častulíka prošla touto sezonou jako nůž máslem, a tak si včera večer v Roudném mohla naplno vychutnat nejen velké oslavy nevídaného úspěchu přímo na hřišti, ale také předávání medailí z rukou Tomáše Marušky a Josefa Žižky, zástupců jihočeského krajského fotbalového svazu.

„Za tři roky jsme tento tým vytvořili k obrazu svému. Kluci hráli celou dobu skvěle. Sešel se výborný ročník, dali jsme dohromady skvělou partu. Vyhrát soutěž bez ztráty jediného bodu, to se v celé republice jen tak nevidí. Opravdu klobouk dolů!“ vysekl poklonu před svými svěřenci trenér Vlastimil Mertl. „Myslím, že jsme všechny zápasy vyhráli zaslouženě. Samozřejmě se objevovaly i nějaké chyby, ale to k fotbalu patří,“ dodal.

Ke skvělému úspěchu starším žákům SKP gratuluje i Budějcká Drbna, která je na kluky z Budějc – stejně jako snad všichni fanoušci jihočeského fotbalu – patřičně hrdá.

Foto: Čiperka
Video: Faktor Team

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie hledá Roberta Oláha z Českých...

  • Mladík se svým podezřelým chováním prozradil...

  • Uzavírka Lidické třídy v Budějcích skončí...

  • Za výrobu a prodej drog hrozí muži z Českých...

Reklama
 
 

Kam dál?

Fotbalisté Dynama zahájili přípravu na novou sezonu

úterý, 12. června 2012, 07:16

Fotbalisté Dynama České Budějovice zahájili v pondělí pod vedením trenéra Františka Cipra přípravu na novou sezonu...

V krajském přeboru se hrála divácky vděčná utkání

pondělí, 11. června 2012, 19:00

Bez stresu z vidiny postupu či sestupu nastupovala všechny českobudějovická fotbalová mužstva ke svým zápasům v Chance...

Kouč Štefan Lovička opustil roudenskou lavičku

pátek, 8. června 2012, 16:16

V Roudném, které má stále šanci postoupit do divize z druhého místa, došlo minulý pátek k nečekanému vývoji. Na...