Počasí dnes16 °C, zítra21 °C
Čtvrtek 28. března 2024  |  Svátek má Soňa

Vozábal po prohře s Bohemkou hráče vidět nechce

Pořádně rozzlobený je na hráče SK Dynamo České Budějovice po domácí porážce s Bohemians 1905 předseda představenstva a generální manažer Martin Vozábal. „Nechápu, co na hřišti naši hráči předvedli. Pro mě jsou srabi,“ nebere si servítky Vozábal.

Jediný jihočeský zástupce v Synot lize měl v sobotu velkou šanci vrátit se do bojů o záchranu. S Bohemians Praha 1905 vedlo Dynamo po brankách Adama Varadiho a Jiřího Kladrubského 2:0. Během deseti minut ale Pražané dali tři góly a zápas vyhráli.

Jaká je nálada v klubu?
Budu mluvit jen za zaměstnance. V možnostech, které mají, dělají maximum. Co se týče kabiny, tak nevím. Hráče jsem neviděl a ani je vidět nechci. Jak se cítí, nevím. Byl to zlomový zápas a nechci být sprostý, takže řeknu, že ho zkazili oni.

Znamená pro vás prohra s Bohemkou definitivu?
To ještě ne. Šance tam pořád je, i když hodně malá. Ale co já mám k tomu říct… to musejí sami hráči. Všichni jsme zažili, že byl spoluhráč vyloučen a hrálo se v deseti. To, co tam ale naši kluci předvedli, to je pro mě nepochopitelný kolaps. Pro mě jsou srabi. Může se stát cokoliv, ale aby se celý tým rozpadl kvůli tomu, že jeden hráč chybí, to prostě nejde.

Začalo to vyloučením Jiřího Kladrubského.
Kladryho nic neomlouvá. Měl situaci vyhodnotil jinak. Tohle bylo tragické. Já ale prostě nechápu, že se tým dokázal takto rozsypat. Chvilkama to vypadalo, že dostanou za dvacet minut sedm gólů.

Co dále? O víkendu hostíte Hradec Králové.